Lanna Lodge logotypsköld
Nyheter:

Kontakt

Receptionens öppettider

Receptionens öppettider är 7-19 alla dagar med telefontid 8-18.

Receptionen 019-16 40 70
Restaurang Lannalodge 019-16 40 74
Pizzeria La Loggia 019-16 40 75
Bumles Golf 019-29 10 45

 

Anna-Karin Larsson
VD
+46702-65 15 70
anna-karin@lannalodge.se
RING OM SNABBT SVAR ÖNSKAS
Per Helge                                          Sofie Sandberg                                     
Företag & marknad Golf & Hotell
+46706-73 20 00 +46706-74 34 00
per@lannalodge.se sofie@lannalodge.se
Maria Skoglund Johan Skoglund
Restaurang Restaurang
+46706-997544 +46702-069399
restaurang@lannalodge.se restaurang@lannalodge.se
 
Kent Sundqvist Anders Ädel
Banchef/Course Manager Greenkeeper
+46703-54 87 42 +46735-14 64 11
kent@lannalodge.se anders@lannalodge.se
Henrik Johansson  
Ägare
 +46706-63 38 01
henrik@bestentreprenad.se

Hitta hit

Adress
Lannalodge, Vretavägen 3, 719 93  VINTROSA

Från Örebro
Kör E20 mot Göteborg
Sväng av till E18 mot Oslo och Karlskoga
Sväng av när skyltar visar Lanna
Följ skyltarna mot Lanna och golfskylt.

Från Karlstad
Kör E18 mot Örebro
Sväng av när skyltar visar Lanna
Följ skyltarna mot Lanna och golfskylt.

Med buss
Linje 513 mellan Örebro och Fjugesta med avstigning Lanna Centrum
Gå av bussen och följ vägen som bussen åker vidare på, sväng höger vid skylt Hidinge och följ cykelvägen ca 400 meter. Sväng ner höger vid skylt Sättran och efter backen ser du anläggningen på vänster sida.

Med taxi
Vi har fast pris med Taxi Kurir, 019-12 30 30 om du bokar från centrala Örebro till Lannalodge och uppger fast pris Lannalodge vid bokning. Bil för 4 personer 300 kr och bil för 6 personer 405 kr.

GPS-koordinater

Latitud: 59° 14′ 17” N
Longitud: 14° 54′ 17” O

Lanna • 719 93 Vintrosa • info@lannalodge.se • 019-16 40 70
Logga in
Wonderville